Maraş Televizyonu
HV
20 MART Pazartesi 16:45

Armadaş 115 bin haneye Doğalgaz verecek duruma geldi.

Armadaş, Kahramanmaraş'ta 115 bin haneye Doğalgaz verecek duruma geldi. Elbistan'ın ise tamamına gaz verilir hale getirildi. Konutları hasarsız ve az hasarlı olan vatandaşlar Armadaş'a müracaat ederek dogalgazını açtırabiliyor.

EKONOMİ
Armadaş 115 bin haneye Doğalgaz verecek duruma geldi.

ARMADAŞ Arsan Maraş Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. de ekipler yoğun çalışmarını sürdürüyor. Armadaş'tan alınan bilgiye göre 115 bin haneye Doğalgaz verilecek çalışmalar tamamlandı ve ekipler sorunlu olan bölgelerde yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu bağlamda yoğunluğu Onikişubat İlçesi olmak üzere bir kısmı da Dulkadiroğlu Bölgesinde toplamda 115 bin haneye hizmet edecek çalışmalar sona erdi. Konutları hasarsız ve az hasarlı olan vatandaşlar Armadaş'a müracaat ederek dogalgazını açtırabiliyor. Konutları kullanılabilir durumda olan vatandaşların 0 (344) 216 10 10 numaralı telefon hattından tesbit çalışması istemesi ve eğer bulunduğu konutta sorun yoksa bir gün sonra gazının açılması sağlanıyor. 

Elbistan'ın tamamı Doğalgaz sorunu çözüldü

Armadaş'tan alınan bir diğer bilgiye göre ise ikinci büyük depremin büyük zarar verdiği Elbistan ilçemizde Doğalgaz yüzde yüz seviye de verilebiliyor. Armadaş ile iletişim kuran tüm vatandaşlarımız konutları hasarsız ve az hasarlı olan vatandaşlar Armadaş'a müracaat ederek dogalgazını açtırabiliyor.    

AdminAdmin

YORUMLAR