Maraş Televizyonu
HV
27 MART Pazartesi 10:21

Depremden kurtuldu enkazı izlerken öldü

Kahramanmaraş'ta talihsiz vatandaş aile yakınlarının enkazında beklerken kafasına düşen moloz sebebiyle hayatını kaybetti.

GÜNDEM
Depremden kurtuldu enkazı izlerken öldü

Depremin vurduğu Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi Azerbaycan Bulvarı’nda saat 16.00 sıralarında meydana gelen bir olayda 58 yaşındaki Mustafa Kalın, damadıyla beraber yakınlarının yaşadığı binanın enkazının başına geldi. 

Kahramanmaraş’ta enkaz başında çalışmaları izleyen bir adam, kepçenin kaldırdığı molozların başına çarpması sonucu olay yerinde yaşamını yitirdi.

Bir süre enkaz başında bekledikten sonra damadı arabayı getirmeye gitti. Kalın, o sırada çalışmaları izlemeye devam etti. Kepçe operatörünün enkazdan kaldırdığı molozlar talihsiz adamın başına isabet etti. Mustafa Kalın kanlar içerisinde yere yığılırken, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Talihsiz adam Hayatını kaybetti

Sağlık ekipleri talihsiz adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerinde incelemelerini yapan polis ekipleri kepçe operatörünü emniyete götürdü.

Mustafa Kalın’ın ölüm haberini alan yakınları olay yerine geldi. Acılı aile hayatını kaybeden Kalın için gözyaşlarına boğuldu.

AdminAdmin

YORUMLAR