Maraş Televizyonu
HV
04 HAZİRAN Pazar 07:50

Güngör: “Türkoğlu’nu El Birliğiyle Yeniden İmar Edeceğiz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Türkoğlu’nda bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Başkan Güngör, “Hamdolsun ilçemizin yeniden ayağa kaldırılması noktasında her alanda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor” dedi.

YEREL
Güngör:  “Türkoğlu’nu El Birliğiyle Yeniden İmar Edeceğiz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Türkoğlu ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Türkoğlu Koordinatör Valisi Enver Ünlü, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve teşkilat mensuplarının da yer aldığı program, Türkoğlu Kaymakamlığı ve belediye ziyaretiyle başladı. Ziyarette, ilçede yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin bilgiler paylaşıldı. Türkoğlu programı, esnaf ve vatandaş ziyaretiyle devam etti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden ve taleplerini dinleyen heyet, esnaflara da hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Başkan Hayrettin Güngör, Bakan Vahit Kirişci ve beraberindeki heyetin sonraki durağı ise Türkoğlu Lojistik Merkezi içerisine inşa edilen Azerbaycan Geçici Barınma Merkezi oldu. Alanda incelemelerde bulunan heyet, çalışmalara ilişkin son bilgileri aldı. Türkoğlu programı; mahalle temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri ve kanaat önderlerinin katılımıyla gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısıyla noktalandı.

 

Her Alanda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Türkoğlu programına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Güngör, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, il başkanımız, ilçe belediye başkanımız ve teşkilatımızla Türkoğlu’nda tam zamanlı ziyaret gerçekleştirdik. Alan ziyaretlerinde bulunduk, hemşehrilerimizle bir araya geldik. Esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ettik. Hamdolsun ilçemizin yeniden ayağa kaldırılması noktasında her alanda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İnşallah ilçemizi alt ve üstyapısıyla yeniden imar edeceğiz. Bu noktada tüm varlığıyla yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimize, kurum ve kuruluşlarımıza, kardeş belediyelerimize ve SKT’larımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR