Maraş Televizyonu
HV
26 EYLÜL Salı 06:45

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun Kırsalında Ulaşımı İyileştiriyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun ilçesinde bulunan Güldağ, Çamdere, Gölpınar ve Değirmendere mahallelerinin ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla sathi asfalt öncesi zemin hazırlıklarına devam ediyor. Aynı zamanda Yantepe Mahallesi'nde yer alan Geçici Konaklama Merkezi'nde kilit parke imalatlarına devam ediliyor.

YEREL
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun Kırsalında Ulaşımı İyileştiriyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ulaşım altyapısını güçlendirmek ve mahallelerin ulaşımını iyileştirmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen projede, Güldağ, Çamdere, Gölpınar ve Değirmendere mahallelerinde sathi asfalt öncesi zemin hazırlıkları titizlikle sürdürülüyor. Ayrıca Yantepe Mahallesi'nde bulunan Geçici Konaklama Merkezi'nde ise kilit parke imalatları hızla ilerliyor. Bu çalışmalarla birlikte hem kırsal mahallelerin hem de Geçici Konaklama Merkezi'nin altyapısı güçlendiriliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi ve ilçelerde ulaşım altyapısını iyileştirmeye yönelik çalışmaların kesintisiz bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR