GÜNDEM

Kahramanmaraş'ta 4 Çocuğunu Bırakıp 15 Yaşındaki Çocuğa Kaçtı

Esra Erol'da programına kaçan eşini aramak için katılan Hasan Akbulut, karısının TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğa kaçtığını söyledi. Eşi ise "15 yaşındaki Şahin, evdeki kocamdan iyi" diyerek hayrete düşürdü.

Kahramanmaraş'ta 4 Çocuğunu Bırakıp 15 Yaşındaki Çocuğa Kaçtı

Kahramanmaraş'ta ikamet eden Hasan Akbulut'un 23 yaşındaki 4 çocuk sahibi karısı Gülizar Akbulut, TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğa kaçtı.

Hasan Akbulut, Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki çocuğa kaçan eşi Gülizar Akbulut'u bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu.

Geçirdiği bir kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile programa katılan Hasan Akbulut, karısının bulunması için Esra Erol'dan yardım istedi.

"Annem aradı eşimin kaybolduğunu söyledi"

Adana'da tedavi gören Hasan Karabulut, "Ameliyat nedeniyle Adana'daydım. Büyük bir kaza geçirdim. 2 ay hastanede yattım. Eşim bu süreçte ailemle Kahramanmaraş'ta idi. Bir gün annem aradı, eşimin kaybolduğunu söyledi." şeklinde konuştu.

En küçük çocuklarının 6 aylık olduğunun altını çizen Hasan Akbulut, eşi ile konuşmak ve onu dinlemek istedi.

"15 yaşındaki Şahin, evdeki kocamdan iyi"

Hasan Akbulut, canlı program esnasında karısıyla telefonda konuştu. ''Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım.'' diyen Gülizar, ''Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum.'' dedi ve konuşmanın devamında "15 yaşındaki Şahin, evdeki kocamdan iyi." diyerek stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri hayrete düşürdü.

Çocuğun babası canlı yayına bağlandı

Gülizar Karabulut'un TikTok'tan tanışıp yanına kaçtığı 15 yaşındaki Şahin'in babası, canlı yayın bağlandı ve sözlerinde "Gülizar bizim evde. Oğlumla tanışıp, görüşmüşler." ifadelerini kullandı.

Esra Erol, 2006 doğumlu olan Şahin'in babasına, oğlunun Gülizar'dan yaşça küçük olduğunu ve reşit olmadığını belirterek "Bu durumun farkında mısınız?" diye sordu.

Babası ise, "Durumu Gülizar ile oğlum kabul ettikten sonra benim yapabileceğim bir şey kalmıyor, bir baba olarak." ifadelerini kullandı.

"Gülizar yalan söylüyor"

Bunun üzerine Gülizar Akbulut'un ağabeyi, canlı yayına bağlanarak kız kardeşinin yalan söylediğini dile getirdi ve "Gülizar yalan söylüyor. Ben evliliği sürecinde hep arayıp sordum. Şiddet görüyorsan seni alıp götüreyim dedim, mutlu olduğunu söyledi. Hep yanındayım." şeklinde konuştu.

AdminAdmin