Maraş Televizyonu
HV
29 EYLÜL Cuma 20:19

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'ı Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında KSÜ Tıp Fakültesi ve KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Rektör Yasım, ziyaretin yapıcı bir şekilde geçtiğini ve Bakan Yardımcısı Tolunay'a teşekkür etti.

YEREL
KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'ı Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'ı ziyaret etti. Ziyaret, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'ın makamında gerçekleşti.

Görüşmeye ilişkin olarak Rektör Yasım, KSÜ Tıp Fakültesi ve KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nin mevcut durumu ve gelecekte atılacak adımlar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti. Ayrıca, Sayın Bakan Yardımcısına yapıcı yaklaşımından dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sırasında Rektör Yasım, nazik bir jest yaparak Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay'a maraş işi ceviz oyma bir sandık hediye etti.

Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay da Rektör Yasım'ın nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu ziyaret, KSÜ'nün sağlık alanındaki çalışmaları ve işbirlikleri hakkında önemli bir platform sunmuş gibi görünüyor.

 

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR