Maraş Televizyonu
HV
29 OCAK Pazar 14:25

Mastervhef Büşra Kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef yarışmacısı Büşra Zambak sosyal medyanın gündemine oturdu...

MasterChef Büşra'nın hayatı, yarışmanın eleme gecesinde gündeme geldi. Bu sezon favori isimler arasında gösterilen ve son kadın yarışmacı kalan Büşra Zambak, vedası ile sosyal medyanın en çok konuşulan konularından oldu. Güler Sabancı'nın özel aşçısı olan ve uzun yıllardır üst düzey ceo’lara yemek yapan MasterChef Büşra, ilk turda Mehmet Şefin yerine geçmeyi hedeflediğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, MasterChef Büşra kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, MasterChef yarışmacısı Büşra Zambak'ın hayatı hakkında bilgiler...

MAGAZİN
Mastervhef Büşra Kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef yarışmacısı Büşra Zambak sosyal medyanın gündemine oturdu...

MasterChef Büşra kimdir, sorusu ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Yeteneği ve bilgisi ile MasterChef 2022'nin başarılı isimlerinden olan Büşra, eleme gecesinde balıktaki hatasından dolayı yarışmaya veda etti. Bu sezonun sekizincisi olan MasterChef Büşra, 25 yaşında ve 5 yıldır üst düzey yöneticilere yemek hazırlıyor.

MASTERCHEF BÜŞRA KİMDİR?

Büşra Zambak 25 yaşında. Denizli’de dünyaya gelen Zambak İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. İlk turda dil balığı ve safranlı tuil yapan MasterChef Büşra hedefinin Mehmet şefin yerine geçmek olduğunu açıklamıştı.

Aşçı olan Zambak Güler Sabancı’ya, üst düzey ceo’lara yemek yapıyor. İtalyan mutfağına çok ilgi duyduğunu söyleyen Büşra, aynı zamanda fotoğrafçılıkla da uğraşıyor.

AdminAdmin

YORUMLAR