Maraş Televizyonu
HV
29 OCAK Pazar 15:10

Türkiye Kupasında eşleşmeler belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası‘nda çeyrek ve yarı final için kura çekimi tamamlandı. Fenerbahçe, Yukatel Kayserispor ile eşleşirken, Galatasaray ise Başakşehir’le eşleşti.

FUTBOL
Türkiye Kupasında eşleşmeler belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek ve yarı final eşleşmeleri belli oldu. Kura çekiminde, TFF yetkilileri ve kulüp temsilcileri hazır bulundu. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak olan çeyrek final müsabakaları sonucu tur atlayan takımlar çift maç eleme usulüne göre yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak. Elemelerde VAR sistemi uygulanacak.

TÜRKİYE KUPASI EŞLEŞMELERİ

Çeyrek Final eşleşmeleri:

Fenerbahçe – Yukatel Kayserispor (Ev sahibi Fenerbahçe)

Demir Grup Sivasspor – Gaziantep FK (Ev sahibi Sivasspor)

Trabzonspor – Ankaragücü (Ev sahibi Ankaragücü)

Başakşehir – Galatasaray (Ev sahibi Galatasaray)

Yarı Final eşleşmeleri:

Demir Grup Sivasspor – Gaziantep FK (Ev sahibi Sivasspor) eşleşmesinin galibi ile Fenerbahçe – Yukatel Kayserispor (Ev sahibi Fenerbahçe) eşleşmesinin galibi yarı finalde karşılaşacak.

Başakşehir – Galatasaray (Ev sahibi Galatasaray) eşleşmesinin galibi ise Trabzonspor – Ankaragücü (Ev sahibi Ankaragücü) eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek.

MAÇLAR NE ZAMAN?

Çeyrek final müsabakaları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart’ta, yarı final 1. maçları 4, 5 veya 6 Nisan, yarı final 2. maçları ise 25, 26 veya 27 Nisan tarihlerinde oynanacak.

AdminAdmin

YORUMLAR