Siyasi partilerin Kahramanmaraş milletvekilleri adayları arasında MHP’nin 1. Sıra adayı Zuhal Karakoç Dora, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Sosyal medya paylaşımlarında kullandığı dil ve paylaştığı görseller takipçilerinin dikkatini çekiyor.  


MHP’nin Kahramanmaraş’tan 1. Sıra adayı olarak gösterdiği ilk kadın milletvekili adayı Zuhal Karakoç Dora, MHP Elbistan İlçe Başkanlığı ziyareti sonrasında yaptığı instagram paylaşımında MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in 1990 yılında Elbistan’da MHP’nin ilçe binası açılış merasimiyle ilgili iki fotoğrafını yayımladı. Paylaşımda “ Elbistan ilçe başkanlığı binamızın temelini 33 sene evvel Başbuğumuz  Alparslan Türkeş atmış. O yıkıcı depremlere rağmen hala ayakta ve hala aynı yerdeyiz. Kıymetli Başbuğumun  ve o gün orada bulunup bugünümüzü şereflendiren Sayın Genel Başkanım devlet Bahçeli; Biliniz ki temelini attığınız bina da evlatlarınız da dimdik ayakta!” notunu paylaşan Zuhal Karakoç Dora, MHP Elbistan İlçe Başkanı  Üzeyir Bostan ve yönetimiyle Elbistan’da gerçekleştirdiği ziyaretlerden kareler de paylaştı.


Zuhal Karakoç Dora’nın Elbistan ziyareti ile ilgili “Başbuğ Türkeş” paylaşımı ahde vefa örneği olarak takipçileri tarafından beğeniyle karşılandı.