Maraş Televizyonu
HV
29 EYLÜL Cuma 19:52

AK Parti Kahramanmaraş Mİlletvekili Kurt'tan İlçe Başkanlığı Atamalarına Tebrik

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında yapılan değerlendirmeler sonucunda Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu ilçe başkanlıklarına yeni atamaların yapıldığını duyurdu. Kurt, görevi devreden eski ilçe başkanlarına teşekkür ederken, yeni atanan başkanlara başarılar diledi.

YEREL
AK Parti Kahramanmaraş Mİlletvekili Kurt'tan İlçe Başkanlığı Atamalarına Tebrik

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, parti yönetimi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu ilçe başkanlıklarına yeni atamaların gerçekleştirildiğini açıkladı.

Değerlendirme sürecini Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'in başkanlığında yapıldığını belirten Milletvekili Kurt, atama sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Buna göre, Çağlayancerit İlçe Başkanlığı'na Sn. Ferhat Kekil, Pazarcık İlçe Başkanlığı'na Sn. Halit Karabudak ve Türkoğlu İlçe Başkanlığı'na Sn. Hayrullah Koz atanmıştır.

Mevlüt Kurt, görevi devreden ilçe başkanlarına teşekkür ederek, bugüne kadar gösterdikleri özverili ve gayretli çalışmaları için minnettarlığını dile getirdi. Yeni atanan ilçe başkanlarına ise görevlerinde başarılar dileyen Kurt, yeni dönemin partilerine ve ilçelere hayırlı olmasını temenni etti.

Furkan CengizFurkan Cengiz

YORUMLAR