Maraş Televizyonu
HV
08 HAZİRAN Perşembe 23:47

Bihter filminin Behlül'ü Boran Kuzum ve Farah Zeynep Abdullah'tan ilk kareler geldi!

Aşk-ı Memnu'nun "Bihter" adıyla yeniden uyarlandığı filmin çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Filmde Behlül olarak izleyici karşısına çıkacak Boran Kuzum ile Bihter'e hayat verecek olan Farah Zeynep Abdullah'tan ilk kare geldi. İkilinin paylaşımı takipçilerinden tam not aldı.

MAGAZİN
Bihter filminin Behlül'ü Boran Kuzum ve Farah Zeynep Abdullah'tan ilk kareler geldi!

Bir döneme damgasını vuran ve tekrar bölümleri izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisi "Bihter" adıyla film olarak uyarlandı. Çekimlerine devam edilen Bihter filmi Aşk-ı Memnu hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Filmde Bihter'i oynayan Farah Zeynep Abdullah ile Behlül'ü oynayan Boran Kuzum da setten ilk fotoğrafını paylaştı. Ayna karşısında poz veren yeni Bihter ve Behlül'ü pozu kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

,

Bihter filminde Adnan Bey'e daha önce sayısız projede rol alan 43 yaşındaki başarılı oyuncu Osman Sonant hayat verecek. Filmde Bihter'i Farah Zeynep Abdullah, Behlül'ü Boran Kuzum, Nihal'i Helin Kandemir, Firdevs Hanım'ı Hande Ataizi, Peyker'i Nezaket Erden, Beşir'i Lorin Merhart, Matmazel'i ise Ebru Özkan oynuyor.

AdminAdmin

YORUMLAR