SPOR

Alaeddin Koska, Kahramanmaraşspor İçin Moral Yemeği Düzenledi

Bayburt maçı için moral yemeği vermek istediğini söyleyen Koska, şehirde birlik, bütünlük ve kardeşlik oluşmasını istediğini belirtti.

Alaeddin Koska, Kahramanmaraşspor İçin Moral Yemeği Düzenledi

Kahramanmaraşspor'un yaşadığı problemleri dile getirmek istediğini belirten Koska, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Malum biliyorsunuz bir stadyum problemimiz var. Takım, iç saha maçlarını oynamak için Osmaniye'ye gitmek durumunda kalıyor. Buradan şehrin bütün ağabeylerine seslenmek istiyorum: Lütfen bu stadyum problemine en kısa zamanda bir çözüm üretin. Bu şehir ülkenin 16. büyük ekonomisine sahip. Nüfus olarak büyükşehirler arasında yer alan, hükümete de ciddi destek vermiş bir şehir. Ben bu muameleyi hak etmediği kanaatindeyim. Bunu eleştirmek, muhalefet etmek için söylemiyorum. Bir gerçeği dile getirmek adına söylüyorum. Bizler de sizler gibi düşünüyoruz. Sizlerin içinden gelen insanlarız. Dolayısıyla lütfen bu problemi çözün anlamında buradan sesleniyorum. İşin maddi boyutu, takıma maddi olarak yapılan yapılmayan yardımlar ayrı. Ama stadyum problemi bizim ortak bir problemimiz, ortak bir değerimiz. Sporu seversiniz sevmezsiniz ama olmasını düşünüyorum. Bu yüzden bir farkındalık oluşsun diye, yeni bir takımdan oluşuyoruz, hem sporcularımızın arkadaşlıkları gelişsin hem de Bayburt maçı öncesi takıma bir moral olsun diye böyle bir etkinlik tertip ettik. Buradan herkese saygılar sevgiler diliyorum." İfadelerini kullandı.

Takımdaki oyuncular da motivasyonlarının tam olduğunu ve önümüzdeki maçta 3 puan alıp Kahramanmaraş'a armağan etmek istediklerini dile getirdiler.