Yerel

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Arıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, AKBEL AŞ. bünyesinde otobüs şoförü alımı için iş ilanı verdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Arıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan paylaşımda: "Büyükşehir Belediyemizin birimlerinde çalıştırılmak üzere AKBEL A.Ş. tarafından aşağıdaki şartları taşıyanlar arasından 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre istihdam edilmek üzere otobüs şoförü alımı yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI

  1. 2018/11608 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4’üncü maddesindeki şartları taşımak.

  2. Nurhak İlçe nüfusuna kayıtlı olmak ve Nurhak İlçesinde ikamet ediyor olmak.

  3. En az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olmak. (5 yıllık tecrübe şartını sağlayan yeterli başvuru olmaması halinde sınava çağrılacak adaylar tecrübe süresi en uzun olandan başlamak üzere sıralanacak ve 3 katı aday sınava çağrılacaktır.)

  4. Son müracaat tarihi itibariyle 50 yaşını geçmemiş olmak.

  5. Ehliyetine alkol, uyuşturucu madde vb. nedenlerden dolayı herhangi bir sebeple işlem yapılmamış ve ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olmak.

  6. Asli Kusurlu olarak ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olmak.

  7. Daha önce çalıştığı işyeri/işyerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25’inci maddesi kapsamında kasıt ya da kusurlu davranışları sebebiyle iş akdi feshedilmemiş olmak.

Müracaat Tarihi ve Şekli

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 08 - 22 Kasım 2021 tarihleri arasında AKBEL A.Ş. Genel Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Detaylı bilgi için tıklayın