ASAYİŞ

Kahramanmaraş'ta gözleri görmeyen eşeğe eziyet! Sopayla bayılttı.

Elbistan’ın Horhor Mahallesi Çevirme Mezrasında gözleri kör olan eşeğe yapılan işkence ülke de tüm Hayvanseverleri harekete geçirdi. İşte o yürek yakan görüntüler.

Kahramanmaraş'ta gözleri görmeyen eşeğe eziyet! Sopayla bayılttı.

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine bağlı Horhor Mahallesinden skandal görüntüler. Horhor Mahallesine bağlı Çevirme mezrasında gerçekleşen olay hem yürekleri sızlattı hem de Hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Görüntülere göre adının B. U. olduğu öğrenilen şahıs, eşeği bağlıyor ve üzerine iki büyük kangal köpeğini saldırtıyor. Bununla da yetinmeyen vijdansız elindeki kürek sapına benzeyen büyük bir sopayla işkence yapıp bayıltana kadar dövüyor. B. U. zavallı eşeğe işkence yapıp köpeklere saldırtırken o anları cep telefonuna kaydeden şahıs ise gülerek o yürek burkan anları kaydediyor. 

Eşeğin kör olduğu ortaya çıktı. 

Elde edilen ilk bilgilere göre zavallı eşek aynı zamanda kör yani gözleri de görmüyor. Zavallı eşek hem gözleri kör hem de B. U. ve üzerine saldığı iki köpeğin işkencesine maruz kalıyor. Eşeğin can havliyle yaptığı her kaçma girişimi sopa ve işkenceyle sonuçlanıyor. 

Elbistan Jandarma olaya müdahale etti? 

Olayların bir ihbara ortaya çıkmasının ardından Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri harekete geçti. İlçe Jandarma ekiplerinin soruşturma başlattığı ve şahsı yakalamak için harekete geçtiği öğrenildi. 

İşte haber merkezimize ulaşan o şok görüntüler!!!