Yerel

Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı

Sular Sağlık Grubu bünyesinde hizmete açılan Sular Akademi Hastanesi Kahramanmaraş’ın en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşıyor.

Kahramanmaraş’ta Sağlık Turizmini Artıracak Yatırım Hizmet Vermeye Başladı

Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş’ın ve bölgenin sağlık ihtiyacına cevap verecek olan yatırım, Kahramanmaraş’ın sağlık Turizmini de canlandıracak.

Sular sağlık grubu genel koordinatörü ve Sular Akademi Hastanesi Başhekimi Binnur Özkar, hastanenin tüm Kahramanmaraşlılara hayırlı olmasını diledi.

Hastanenin civar illerden gelen vatandaşlara da hizmet edeceğini vurgulayan Başhekim Özkar: ”Hastanemiz hizmete açılmıştır. 300 yatak kapasitesi ile 7 ameliyathanesi ile son teknolojik görüntüleme ve laboratuvar cihazları ile hizmet vermekteyiz.

KOMŞU İLLERDEN HİZMET ALMAYA GELECEKLER

 

Özkar, ''Sadece şehrimize değil civar illere hizmet etmeyi planlamaktayız. Sağlık turizmi açısından çok ciddi yatırımlar yaptık ve Yurtdışıyla bağlantılarımızı gerçekleştirdik.

Adından da anlaşılacağı gibi sular akademi hastanesi kadrosunu akademik ünvanlı hocalarımız da da güçlendirmiştir.

Bu noktada Gastroenterolojiden başlayarak bütün yan dallarımızla hizmet vereceğiz. Hastanemize gelen herhangi bir hasta, hiçbir yere sevk edilmeden tüm çözümlerini hastanemiz İçerisinde bulacaktır. Bu noktada hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık Kahramanmaraş’ımıza hayırlı uğurlu olsun.'' dedi.