GÜNDEM

Kurtesk’ten tüm çalışanlarına maaş harici ödeme desteği

Son dönemde yaşanan ekonomik sıkıntılar üzerine Kahramanmanmaraş’ın güçlü Tekstil devlerinden Kurteks, tüm çalışanlarına 3 ay için 1,500 lira ek ödeme yapacak.

Kurtesk’ten tüm çalışanlarına maaş harici ödeme desteği

Türkiye de son dönemde büyük tartışmalara neden olan fiyat artışları dar gelirli grupların yaşamlarını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Türkiye de bir çok kurum ve kuruluş çalışanlarına ek ödemeler yaparak destek olma kararı alıyor. Kahramanmaraş’ın en köklü tekstil işletmelerinden biri olan Kurteks’te çalışanlarına ek ödeme ile destek olma kararı aldı. 


Hacı İsmail Kurtul imzalı ek ödeme açıklaması!
Kurtesk Yönetimi aldığı kararla tüm çalışanlarına Kasım, Aralık ve Ocak aylarında kişi başına her ay 500 TL ek ödeme yaparak destek verecek. Kurum içinde yapılan duyuru da bu metin yayımlandı.

Değerli Kurteks Ailesi,
Bildiğiniz üzere son aylarda ülkemizde yaşanan enflasyon artışı, hepimizin yaşam koşullarını olumsuz etkilemiştir ve alım gücünün azalmasına sebep olmuştur. 
Mevcut ekonomik şartlar göz önüne alınarak Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar doğrultusun da, siz değerli personellerimize destek olmak amacı ile aşağıda belirtilen tarihlerde toplamda 1.500.00 TL destek ödemesi yapılacaktır. 
01 Kasım 2021 – 500 TL
01 Aralık 2021 – 500 TL
01 Ocak 2022 – 500 TL
Kurteks Tekstil Enerji Tic. San. A.Ş. ailesi olarak yaşanılan sıkıntıların üstesinden geleceğimize, yaşadığımız tüm zorlukları geride bırakacağımıza ve sizlerle birlikte hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağımıza inancımız tamdır. Tüm personellerimize gayretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. 
Hacı İsmail Kurtul