GÜNDEM

Önce kocam yapmaz demişti. Şimdi oğlumu kocam öldürdü dedi!

Daha önce Kahramanmaraşspor'da da oynamış olan eski futbolcusu Cevher Toktaş'ın davasında sıcak gelişme. Karısı oğlunu Babası Cevher Toktaş'ın öldürdüğü söyleyip şikayetçi oldu.

Önce kocam yapmaz demişti. Şimdi oğlumu kocam öldürdü dedi!

Eski Süper lig ve eski Kahramanmaraşspor futbolcusu Cevher Toktaş'ın oğlunun ölümüyle ilgili sır perdesi aralanıyor. Olaylar ilk ortaya çıktığında kocamın psikolojisi bozuk kendini suçlu hissediyor diyen Cevher Toktaş'ın karısı Adli Tıp raporu sonrası kararını değiştirdi ve "Oğlumu kocamın öldürdüğünden şüpheleniyorum"diyerek kocası hakkında şikayetçi oldu. 

Ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Cevher Toktaş'ın ilk ifadesinde olduğu gibi Oğlunun nefes alamadığı için boğularak öldüğü tesbit edildi. Gerçekler kan dondurdu. Dava sırasında Toktaş'ın eşi kocasının oğlunu öldürdüğünü söyledi. Bursa'da, oğlu Kasım'ı (5) yatırıldığı hastanede boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Süper Lig eski futbolcusu Cevher Toktaş'ın (33) yargılandığı davada, ifadesi alınan Cevher Toktaş'ın eşi Semanur Toktaş, "Adli Tıp raporu geldikten sonra ve Cevher'in unutkanlıklarını düşününce onun öldürdüğünden şüphelendim" dedi. Mahkeme heyeti, olay günü hastanede çalışan 2 doktorun tanık olarak dinlenmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.