KÜLTÜR & SANAT

Tuğçe Kandemir 1 Ağustos’ta Starland Lunapark’ta konser verecek! Tuğçe Kandemir kimdir?

Türk Müziğinin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir, 1 Ağustos’ta Hanefi Mahçiçek yanı Starland Lunapark’ta ücretsiz konser verecek.

Tuğçe Kandemir 1 Ağustos’ta Starland Lunapark’ta konser verecek! Tuğçe Kandemir kimdir?

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Starland Lunapark ücretsiz halk konseri ile müzik severleri bir araya getiriyor. Türk müziğinin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir, 1 Ağustos Pazar günü saat 22:00’da Starland Lunapark içinde ki sahne de ücretsiz halk konseri verecek. Konser alanına girişler için ise sadece 10 liralık makine fişi almak kafi olacak.

Starland Lunapark Yöneticisi Yavuz Öztürk, yıllardır Hanefi Mahçiçek Stadyumu yanında ki tesislerimizde Kahramanmaraş halkına hizmet veriyoruz. Malumunuz bir pandemi dönemi geçirdik. Bizlerde tüm halkımız da evlere kapanmak zorunda kaldı. İstedik ki çocuklarımızı ve ailelerini güzel bir konser ile misafir edelim. Bu nokta da yaptığımız mini bir anket ile Tuğçe Kandemir isminde karar verildi. Sanatçımız da sağ olsun bizleri kırmadı ve seve seve Kahramanmaraş konserinde yer alacağını belirtti. Tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Pazar günü tüm halkımızı bu keyifli konsere bekliyoruz. Girişler de ve konser alanında izdiham olmaması için girişlerde 10 liralık makine fişi alacağız. Tüm hemşerilerimizi 1 Ağustos’ta Starland Lunapark’a bekliyoruz”dedi.

Tuğçe Kandemir kimdir?

Şarkıcı Tuğçe Kandemir, 1 Ocak 1996 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Şarkıcı, söz yazarı ve edebiyat öğretmeni olan Tuğçe Kandemir, Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Babası memur, annesi ise ev hanımıdır