KÜLTÜR & SANAT

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç, Kervanhan’da Dondurma kesti

Kahramanmaraş’ın Dünya markası Alpedo-Kervan Grubu Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç’ı Kervanhan da misafir etti. Maraş Mutfağı lezzetlerini tadan Ortaç, Sami Kervancıoğlu ile Dondurma kesti.

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç, Kervanhan’da Dondurma kesti

Türkiye’nin en ünlü Şarkıcılarından biri olan Serdar Ortaç, Alpedo Kervan Lezzet Grubu’nun amiral gemisi Kervanhan’a konuk oldu. Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ve Kahramanaraş’lı hayranları tarafından karşılanan Serdar Ortaç, Maraş Yöresel Mutfağından oluşan sofrada tadım yaptı. Yemek programının ardından kendisi için hazırlanan Dondurma Show’a katılan sanatçı Serdar Ortaç, burada Alpedo Kervan Lezzet Grubunu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ile beraber dondurma kesti.

Kahramanmaraş’a ilk defa geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, “Kahramanmaraş çok güzel yer, Kervanhan da çok güzel yer. Burada sağolsunlar nefis dolmalar, içli köfteler, mumbarlar ikram ettiler. Dondurma kestik.  Kahramanmaraş günü birlik ziyaret edilecek bir yer değil. Bir sonraki gelişimde bir kaç gün kalacağım. Sami Kervancıoğlu ve Kervanhan’a teşekkür ediyorum.”dedi.

Alpedo Kervan Lezzet Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş’ımız bir dondurma kenti, bizlerde kendimizi şehrimizin gönüllü Turizm Elçisi ilan etmiş durumdayız. Şehrimize gelen tüm siyasetçi, sanatçıları Kervanhan’da ağırlıyoruz. Bugünde değerli sanatçımız Serdar Ortaç Bey'i Kervan ailesine yakışır bir şekilde misafir etik, beraber dondurmamızı kestik. Şehrimize ilk kez geldiklerini ifade ettiler. İnşallah bir sonraki ziyaretinde kendilerini bir kaç gün misafir edeceğiz.”dedi.